Wystawcy

Listę wystawców z branży roślinnej, których stoiska będzie można odwiedzić podczas konferencji, będziemy udostępniać stopniowo.

Zapisz się na nasz newsletter, żeby otrzymywać powiadomienia na bieżąco.

Carbon Footprint Foundation

Fundacja działa od 2019 roku, a jej powołanie to odpowiedź na wyzwania ekologiczne i klimatyczne, z którymi mierzy się współczesny świat. Przyszłość w naszych rękach, dlatego za najważniejszy cel stawiamy tworzenie wspólnoty ludzi świadomych, działających rozważnie. Budujemy świadomość ekologiczną poprzez projekty edukacyjne oraz szczyt klimatyczny – carbon footprint summit. dzielimy się merytorycznymi treściami, współpracujemy z organizacjami pozarządowymi i ekspertami z różnych dziedzin. Wspieramy biznes w zielonej transformacji. Efektem działań cff są autorskie, kompleksowe kalkulatory śladu węglowego. Świadomi braku podobnych narzędzi dopasowanych do polskich standardów i lokalnych potrzeb, stworzyliśmy projekt, dzięki któremu każdy może obliczyć swój realny wpływ na środowisko naturalne.
Funkcjonujemy ponad podziałami – tworzymy wspólnotę ludzi, którym misją jest pozostawić po sobie tylko dobry świat

Centrum Prawa Żywnościowego i Produktowego

Jesteśmy kancelarią prawną zajmującą się doradztwem dla firm sektora spożywczego w zakresie wprowadzania żywności na rynek. Naszymi Klientami są mali, średni i duzi producenci, przetwórcy oraz dystrybutorzy środków spożywczych, w tym sieci handlowe. Pomagamy w spełnieniu wymagań prawnych z zakresu znakowania, jakości i bezpieczeństwa żywności (skład, parametry fizyko-chemiczne i mikrobiologiczne, zanieczyszczenia, pozostałości pestycydów, opakowanie, itd.) oraz procesów produkcyjnych, w tym zwłaszcza procedur HACCP oraz innych. Wspieramy Klientów również w postępowaniach przed inspekcjami kontrolnymi oraz w relacjach biznesowych z kontrahentami. Od wielu lat doradzamy także w zakresie produktów plant-based.

COOL BEANS

COOL BEANS to start-up zajmujący się produkcją roślinnych alternatyw nabiału z polskiej białej fasoli. W ofercie firmy znajdują się alternatywy jogurtu w siedmiu wersjach smakowych, napój roślinny – naturalny i o smaku słonego karmelu oraz puddingu bez cukru. Produkty pod marką It’s bean! zwyciężyły w 2021 roku w plebiscycie RoślinnieJemy nagrodę dla Najlepszej Nowej Marki Roślinnej 2021. Firma, która w sierpniu zeszłego roku rozpoczęła działalność, prężnie rozwija sieć dystrybucji.

CUDO Kombucha

CUDO Kombucha – to Cię ożywi! Cześć! Jesteśmy CUDO Kombucha i od 2016 r. fermentujemy, butelkujemy i rozlewamy dla Was prawdziwą kraftową kombuczę. Wierzymy, że zdrowa, zrównoważona dieta to istotny element dobrego życia i udowadniamy, że zdrowe może być również pyszne. Kombucza to obecnie jeden z najpopularniejszych naturalnych napojów funkcjonalnych. Bogaty w kwasy organiczne, polifenole i antyoksydanty. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim prozdrowotnym właściwościom połączonym z charakterystycznym lekko kwaskawym smakiem. Nasz oryginalny napój powstaje w procesie naturalnej fermentacji herbaty przy udziale żywych kultur bakterii i drożdży (SCOBY). W 100% żywy, niepasteryzowany wykazuje właściwości probiotyczne wzbogacając florę naszych jelit. Dzięki temu znacząco poprawia się funkcjonowanie układu odpornościowego oraz trawiennego. Orzeźwia, musuje i doskonale gasi pragnienie. Spróbuj na zdrowie!

Flottweg Polska

W obszarze ekstrakcji białek roślinnych firma Flottweg oferuje w zależności od wymagań klienta, kompletne rozwiązania systemowe, albo indywidualne urządzenia. Dzięki rozwiązaniom systemowym marki Flottweg można uzyskać wysokiej jakości białko pochodzenia roślinnego w możliwie najbardziej efektywny i oszczędny sposób. W ramach kompleksowego podejścia marki Flottweg uzyskiwane produkty uboczne mogą być również uzdatniane i ponownie wykorzystywane. Korzyścią jest optymalizacja tworzenia wartości oraz minimalizacja ilości wytwarzanych odpadów, co przekłada się na w pełni zrównoważony proces. Oprócz klasycznych surowców, takich jak nasiona roślin skrobiowych (grochu, fasoli, soczewicy) oraz roślin oleistych (soi, rzepaku, łubinu), wysokiej jakości białka można pozyskiwać także z innych części roślin, takich jak liście i korzenie. W oparciu o naszą platformę technologiczną wspieramy naszych klientów, opracowując niestandardowe procesy pod kątem danego surowca.

FoodFakty

Wspieramy budowanie Kultury Bezpieczeństwa Żywności w branży spożywczej poprzez dostarczanie wiedzy na temat zagrożeń i bieżących incydentów rynkowych, zmian w przepisach prawnych, zmian w technologiach i metodach badawczych. Ułatwiamy komunikację pomiędzy poszczególnymi ogniwami łańcucha żywności. FoodFakty to szeroko zakrojony projekt, którego bazą jest profesjonalny portal informacyjny wraz z uzupełniającymi narzędziami jak newslettery, raporty, bazy danych. Zapewniamy „zabieganej” kadrze managerskiej możliwość szybkiego i syntetycznego zapoznania się z najważniejszymi trendami rynkowymi, zmianami w prawie i nowymi technologiami dla jakości i bezpieczeństwa poprzez portal, e-mail, komórkę i media społecznościowe. Koncentrujemy się na zagadnieniach wspierających rozwój szeroko pojętej jakości i bezpieczeństwa żywności.

Kontakt

Masz świetny pomysł? Chcesz nawiązać współpracę? Porozmawiajmy

Kontakt:

konferencja@roslinniejemy.org

Współpraca partnerska i program konferencji:

maciej.otrebski@roslinniejemy.org
48 660 482 331